Kategoria "Chóry kameralne"

Chór Kameralny Ab Imo Pectore - Ożarów Mazowiecki

dyrygent - Mariusz LatekGiovanni Pierluigi da Palestrina (1525 - 1594) O Domine Jesu Christe
Vic Nees (1936 - 2013) De profundis
Piotr Jańczak (ur. 1972) Libera me
Gyorgy Deakbardos (1905 - 1991) CrucifigaturChór Kameralny Ab Imo Pectore pod kierownictwem Mariusza Latka powstał w 2006 roku. Zespół wykonuje głównie utwory a cappella różnych epok - od renesansu po muzykę współczesną. Sięga po dzieła polskich i zagranicznych kompozytorów. Chór koncertuje w całej Polsce, spotykając się z dużym zainteresowaniem słuchaczy.

W 2011 roku z okazji 400 rocznicy śmierci Tomása Luisa de Victorii zespół przygotował projekt "Muzyka hiszpańska w liturgii". Przy współpracy z Instytutem Cervantesa w Warszawie i innymi organizacjami chór wykonał cykl koncertów, wzbogaconych pokazem multimedialnym i komentarzem hiszpańskiego zakonnika o. Emilio Cardenasa.

Zespół wykonuje również utwory wokalno-instrumentalne. W 2013 roku pod dyrekcją Mariusza Latka wykonał z Bytomską Orkiestrą Gorczyckiego Missa Sancti Nicolai G-dur Josepha Haydna, a w 2014 z Sinfonią Viva Requiem d-moll op. 48 Gabriela Faure.

Natomiast w 2013 roku na prośbę prorektora do spraw dydaktyki Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie prof. Andrzeja Banasiewicza chór kameralny Ab Imo Pectore zaprezentował się podczas egzaminu dyplomowego studenta Mateusza Gałuszki. Z kolei w 2014 roku zespół wystąpił podczas koncertu w ramach przewodu doktorskiego Mariusza Latka w dyscyplinie artystycznej dyrygentura.

Chór od lat z sukcesami uczestniczy w konkursach:

 • II Ogólnopolski konkurs Ars Liturgica w Toruniu 2006 - III miejsce,
 • III Ogólnopolski Konkurs Pieśni Pasyjnej w Bydgoszczy 2007 - Srebrny Dyplom,
 • III Ogólnopolski Konkurs Ars Liturgica w Gnieźnie 2008 - Brązowy Dyplom,
 • IV Ogólnopolski Konkurs Pieśni Pasyjnej w Bydgoszczy 2009 - Srebrny Dyplom,
 • VI Festiwal Muzyki Chóralnej Mater Misericordiae w Ząbkach 2011 - Srebrny Dyplom,
 • V Ogólnopolski Konkurs Chóralny im. Wacława z Szamotuł 2011 - III miejsce,
 • V Ogólnopolski Konkurs Ars Liturgica w Gnieźnie 2012 - Brązowy Dyplom,
 • VIII Międzynarodowy Festiwal Rybnicka Jesień Chóralna im. Henryka Mikołaja Góreckiego w Rybniku 2012 - Srebrny Dyplom,
 • VI Ogólnopolski Konkurs Pieśni Pasyjnej w Bydgoszczy 2013 - Złoty Dyplom,
 • VIII Festiwal Muzyki Chóralnej Mater Misericordiae w Ząbkach 2013 - Złoty Dyplom i I miejsce,
 • II Ogólnopolski Konkurs Chórów im. św. Jana Bosko 2013 - I miejsce,
 • VI Ogólnopolski Konkurs Ars Liturgica w Gnieźnie 2014 - Złoty Dyplom i nagroda specjalna wojewody wielkopolskiego.
Chór The G Singers - Grudziądz

dyrygent - Aleksandra Drozdecka


Felice Anerio (ok. 1560 - 1630) Christus factus est
Antonio Lotti (1666 - 1740) Miserere
Mariusz Jernalczyk (ur. 1987) Stabat Mater
Michał Szulik (ur. 1970) Dominus illuminatio mea
Ola Gjeilo (ur. 1978) Ubi caritasThe G Singers - grudziądzki chór kameralny, założony w styczniu 2012 roku. Grupa przyjaciół, którzy po latach, z potrzeby serca i wielkiej pasji, wrócili do chóralnego muzykowania. Z czasem dołączyły też nowe osoby - przyjaciele przyjaciół… Pod kierunkiem dyrygent - Aleksandry Drozdeckiej zaskakują swoimi eksperymentami, szukając nowych, oryginalnych brzmień.

Myśl o założeniu chóru zrodziła się w głowie dyrygentki jesienią 2011 roku. Po serii rozmów z przyjaciółmi, 5 stycznia 2012 roku odbyło się pierwsze spotkanie nowego zespołu i pierwsza próba. Szybko zaczęły się cotygodniowe, intensywne zajęcia, w których wyniku chór The G Singers zadebiutował na koncercie, zorganizowanym w I LO w Grudziądzu, pod nazwą "Muzyka łączy pokolenia". Szybko też zespół zaczął wpisywać się w kulturalny obraz miasta, uczestnicząc prężnie w wielu koncertach i wydarzeniach.

Zespół działa w Grudziądzkim Centrum Edukacji ABAK.

W październiku 2012 roku The G Singers wziął udział w IV Ogólnopolskim Konkursie "Ars Liturgica" w Gnieźnie, skąd wrócił z Brązowym Dyplomem. Otrzymał też wyróżnienie w Konkursie Pieśni Pasyjnej w Nowem w 2013 roku.

W listopadzie 2013 roku chór wydał płytę DVD - "G jak Grudziądz".

W styczniu 2014 roku chór otrzymał Brązowy Dyplom w Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Chełmnie. W maju 2014 roku chór wyśpiewał "Złoty Dyplom" w konkursie pieśni sakralnej w Starogardzie Gdańskim, natomiast w październiku 2014 roku Brązowy Dyplom w VI Ogólnopolskim Konkursie "Ars Liturgica" w Gnieźnie.
Cum Sanctis - Lublin

dyrygent - Barbara PazurJacek Piech (ur. 1967) Stabat Mater
opr. Stanisław Kwiatkowski (ur. 1930) Gdzież jest Jezus
Andrzej Nikodemowicz (ur. 1925) Przypatrz się duszo (z Dyptyku pasyjnego)
Mikołaj Gomółka (ok. 1535 - po 1591) Panu ja ufam (Ps 11)
Gregorio Allegri (1582 - 1652) Adoremus in aeternumChór Cum Sanctis powstał w styczniu 2013 r. W jego skład wchodzą osoby związane z parafią pw. Matki Bożej Różańcowej w Lublinie, a także jej sympatycy.

Chór przez dwa lata działalności dał około 20 koncertów. Najważniejsze z nich to dwa koncerty "Ku czci Ducha Św." z solistami i orkiestrą kameralną.

Chór w repertuarze ma utwory chóralne a cappella oraz wokalno-instrumentalne, m.in. A. Vivaldi: Gloria D-dur RV 589, J. A. Hasse: Miserere in c, J. A. Hasse: Te Deum (polskie wykonanie premierowe).

Chór jest Laureatem głównej nagrody w kategorii Chóry licealne i osób dorosłych w Konkursie Poezji, Pieśni i Prozy Patriotycznej w Lublinie w listopadzie 2013 roku.

Dyrygentem chóru od początku jego powstania jest Barbara Pazur.
Poznański Chór Kameralny FERMATA

dyrygent - Mateusz MJ SibilskiProgram "Andrzej Koszewski IN MEMORIAM"
Tomas Luis de Victoria (1548 - 1611) Popule meus
Andrzej Koszewski (1922 - 2015) Trittico di Messa - Agnus Dei
Andrzej Koszewski (1922 - 2015) Trzy Chorały Eufoniczne - In Memoriam
Andrzej Koszewski (1922 - 2015) Ave Maria
Johann Hermann Schein (1586 - 1630) Zion spricht: Der Herr hat mich verlassenPoznański Chór Kameralny FERMATA to grupa entuzjastów wspólnego śpiewu. Zespół tworzą studenci i absolwenci poznańskich uczelni, których połączyła pasja kameralnego, często wręcz solistycznego śpiewania każdego rodzaju muzyki wokalnej.

W repertuarze togo około 16-osobowego zespołu znajdują się arcydzieła muzyki dawnej i współcześni kompozytorzy piszący specjalnie dla Fermaty. Chór równie często śpiewa popularne przeboje muzyki pop i jazzu wokalnego.

Z racji tak rozbudowanego repertuaru i wysokiego poziomu artystycznych kreacji Fermata często jest zapraszana do wzięcia udziału w wielu festiwalach, konkursach i recitalach.
Zespół powstał w 1990 roku, a jego twórcą jest "od zawsze" szef artystyczny Mateusz MJ Sibilski. 25 lat pracy zespołu zaowocowało licznymi nagrodami na konkursach w Europie i w kraju. Do ostatnich należą:

 • GŁÓWNA NAGRODA w konkursie "Świat Wacława z Szamotuł" - listopad 2013,
 • ZŁOTE PASMO na I Ogólnopolskim Konkursie Chórów "CARMEN FIDEI" w Osiu - wrzesień 2014.

Fermata dysponuje dorobkiem fonograficznym - cztery różnotematyczne kasety audio oraz pięć płyt CD. Szczególne miejsce w bibliotece chóru zajmuje muzyka polska.
Sopocki Chór Kameralny Continuo

dyrygent - Mateusz TyburskiJuozas Naujalis (1869 - 1934) In Monte Oliveti
Trond Kverno (ur. 1945) Ave Maris Stella
Gyorgy Deakbardos (1905 - 1991) Tristis est anima meaNasz chór powstał w 1986 roku jako Chór Kameralny Uniwersytetu Gdańskiego. W roku 1990 zespół usamodzielnił się, uzyskując patronat miasta Sopotu i Bałtyckiej Agencji Artystycznej. W tymże roku zmieniliśmy swoją nazwę na Sopocki Chór Kameralny CONTINUO.

Promując kulturę Sopotu w Polsce i kulturę polską za granicą koncertowaliśmy w Niemczech, Holandii, Rosji, Danii, Szwecji, Szwajcarii, Francji, Czechach, Włoszech, Hiszpanii, Litwie, Anglii, Walii, Szkocji, Węgrzech, Meksyku, Brazylii i Ekwadorze.

Śpiewamy, obok małych form muzycznych á cappella, także wielkie formy oratoryjne, a wśród nich: Msza Koronacyjna i Requiem - W. A. Mozarta, Stabat Mater - G. Rossiniego, Deutches Requiem - J. Brahmsa, Requiem - J. Haydna, Nieszpory Ludźmierskie - J. K. Pawluśkiwicza, Misa Criolla - A. Ramireza, Gloria - A. Vivaldiego, Requiem dla mojego przyjaciela - Z. Preisnera, Msza góralska - T. Maklakiewicza.

We współpracy z chórami, orkiestrami i zespołami Wybrzeża Gdańskiego występowaliśmy na scenach Teatrów Muzycznych w Gdyni i Wrocławiu oraz w Gdańskiej Filharmonii Bałtyckiej. W lipcu 1997 roku wzięliśmy udział w charytatywnym koncercie na rzecz powodzian, a w czerwcu 1999 witaliśmy Ojca Świętego na Hipodromie w Sopocie. Śpiewaliśmy również na rzecz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Oddziału Dziecięcego Szpitala, Caritas, Hospicjum w Sopocie oraz zaprzyjaźnionych fundacji trójmiejskich.

Nagraliśmy kasetę z muzyką różną oraz cztery płyty: z kolędami z towarzyszeniem Państwowej Orkiestry Kameralnej w Słupsku i solistów (m.in. Zbigniewa Wodeckiego i Jacka Zielińskiego) pod kierownictwem Bohdana Jarmołowicza; z polskimi kolędami a cappella, "Ale Meksyk!" z muzyką m.in. meksykańską, aztecką oraz kolumbijską oraz płytę z kolędami z różnych stron świata - "Hodie Christus natus est". Nasza najnowsza płyta z 2014 roku została nagrana wraz z Cappellą Gedanensis, zawiera Mszę Góralską Tadeusza Maklakiewicza i poświęcona jest św. Janowi Pawłowi II.

Od sierpnia 2013 roku kierownictwo artystyczne naszego chóru sprawuje Leszek Gołąb - absolwent gdańskiej Akademii Muzycznej, dyrygent męskiego chóru Echo z Tczewa oraz orkiestry symfonicznej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Gdyni.

Podczas swojej działalności do listopada 2014 roku daliśmy ponad 700 koncertów. Jesteśmy amatorami wykonującymi na co dzień różne zawody, ale łączy nas umiłowanie śpiewu.

W trakcie całej naszej działalności zdobyliśmy różne nagrody i wyróżnienia m.in.:

 • 1987 - VI Ogólnopolskie Dni Muzyki Cerkiewnej w Hajnówce - I nagroda w kategorii chórów świeckich,
 • 1993 - V Ogólnopolski Festiwal Muzyki Religijnej im. ks. Stanisława Ormińskiego w Rumi - I miejsce w kategorii chórów amatorskich,
 • 1994 - XXX Międzynarodowy Festiwal Chórów w Montreaux (Szwajcaria) - nagroda Tres-bien,
 • 1996 - XV Międzynarodowy Festiwal Muzyki Cerkiewnej w Hajnówce - Wyróżnienie w kategorii chórów amatorskich świeckich,
 • 2002 - festiwal Święto pieśni w Ołomuńcu (Czechy) - srebrny medal w kategorii muzyki sakralnej,
 • 2003 - V Międzynarodowy Festiwal Chóralny Canto sul Garda w Riva del Garda (Włochy) - dwa srebrne dyplomy w kategorii muzyka sakralna i folklor,
 • 2005 - udział w VI Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym w Puebla (Meksyk) jako gość specjalny,
 • 2008 - udział w XV Międzynarodowych Spotkaniach Chóralnych w Cabo Frio (Brazylia) jako gość specjalny,
 • 2010 - V Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek w Chełmnie - Złote Pasmo (I miejsce) w kategorii chórów mieszanych,
 • 2011 - V Pomorski Festiwal Pieśni Wielkopostnej w Kielnie - GRAND PRIX oraz wyróżnienie za najlepsze wykonanie utworu POPULE MEUS,
 • 2012 - XIV Festiwal Pieśni Chóralnej w Czersku - Nagroda Główna - I miejsce,
 • 2013 - VI Ogólnopolski Konkurs Pieśni Pasyjnej w Bydgoszczy - Brązowy Dyplom; V Ogólnopolski Turniej Chórów o Kryształowe Serce Chełmińskiej Jesieni w Chełmnie - złote pasmo i nagroda specjalna Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Supra Vocalis Ensemble - Gdańsk

dyrygent - Michał KozorysTomas Luis de Victoria (1548 - 1611) Vere languores nostros
Łukasz Urbaniak (ur. 1980) In te Domine speravi
Michał Kozorys (ur. 1980) Sanctus
Urmas Sisask (ur. 1960) VulgataZespół SUPRA VOCALIS ENSEMBLE powstał w listopadzie 2013 r. Skupia głównie studentów oraz absolwentów Akademii Muzycznej w Gdańsku, którzy poprzez śpiew w małej grupie chcą rozwijać swoje muzyczne pasje i zainteresowania.

W maju 2014 r. na X Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym Mundus Cantat Sopot 2014 zespół zdobył Złoty Dyplom w kategorii muzyka sakralna, a w październiku 2014 roku Złoty Dyplom na XXVI Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Religijnej w Rumi.

Założycielem oraz dyrygentem Supra Vocalis Ensemble jest dr Michał Kozorys - wykładowca w gdańskiej Akademii Muzycznej.
Towarzystwo Śpiewaczo-Muzyczne "Lutnia" w Kole

dyrygent - Agnieszka GralińskaWojciech Konikiewicz (ur. 1956) Słońce nagle zgasło
Zoltán Kodály (1882 - 1967) Stabat Mater
Monika Zytke (ur. 1968) Niech się stanie Słowo Twoje (Ps 56)
Maciej Kubacki (ur. 1973) Tristis est anima meaTowarzystwo Śpiewaczo Muzyczne "Lutnia" w Kole to zespół o wieloletniej tradycji, jego początki sięgają 1902 roku. Od chwili powstania chór kontynuuje wielopokoleniowe tradycje wokalne miasta Koła i regionu. Był ostoją polskości i swoją działalnością wpływał na kształtowanie postaw patriotycznych mieszkańców w okresie międzywojennym jak również po wyzwoleniu kraju z okupacji hitlerowskiej.

Obecnie chór liczy 30 osób, w różnym wieku, młodzież, studentów, osoby pracujące, jak również w wieku emerytalnym. Wszystkich łączy wspólna pasja i zamiłowanie do muzyki "poważnej" i "niepoważnej", chęć wyrażania siebie poprzez śpiew oraz przeżywania swojej artystycznej przygody.

Repertuar naszego zespołu to wielkie bogactwo muzyki chóralnej od średniowiecza do czasów współczesnych, a głównym kryterium wyboru utworów jest ich wyjątkowa jakość. Są to utwory zarówno o charakterze świeckim jak i sakralnym, pieśni patriotyczne, ludowe, gospel a także o charakterze rozrywkowym.

Od początków swego istnienia chór daje oprawę muzyczną w licznych uroczystościach świeckich, patriotycznych, podczas świąt narodowych i kościelnych. Występuje na licznych konkursach, przeglądach i festiwalach promujących wokalistykę chóralną w regionie, w kraju, a także za granicą. Chór koncertował w Rosji, Niemczech, dwukrotnie w Belgii oraz w Pradze.

Ostatnim sukcesem "Lutni" jest współpraca ze szwedzkim chórem TONSÄTTARNA, której rezultatem był wyjazd chóru do Szwecji, w sierpniu br., gdzie zespół koncertował dla mieszkańców regionu Blekinge, w tym również licznie zamieszkującej tam Polonii.

Od ponad 10 lat zespołem dyryguje Agnieszka Gralińska, pod jej batutą "Lutnia" zdobyła szereg znaczących nagród i wyróżnień.

Najważniejsze osiągnięcia zespołu:

 • "Brązowe Koło" na Wielkopolskich Konfrontacjach Chórów w Kole - 1997,
 • "Srebrne Koło" na Wielkopolskich Konfrontacjach Chórów w Kole - 2002,
 • "Złote Koło" na Wielkopolskich Konfrontacjach Chórów w Kole - 2003,
 • udział w Międzynarodowym Festiwali Pieśni Sakralnej w Łapach - 2004,
 • III miejsce na XIV na Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie, w kategorii chórów dorosłych w 2008,
 • występy w miejscowości Leglise w Belgii podczas spotkań z zaprzyjaźnionym chórem belgijskim "Piękne Drzewa" - 2006 i 2008,
 • "Srebrne Koło" na Wielkopolskich Konfrontacjach Chórów w Kole - 2009,
 • "Brązowe Koło" na Wielkopolskich Konfrontacjach Chórów w Kole - 2010
 • "Złote Koło" na XXII Wielkopolskich Konfrontacjach Chórów w Kole, najlepiej wykonany utwór oraz nagroda dla najlepszego dyrygenta - 2011,
 • "Brązowe Pasmo" na XXI Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Adwentu i Bożego Narodzenia w Pradze - 2011,
 • II miejsce na VII Konkursie Chóralnym im. Wacława z Szamotuł, w kategorii: chóry stowarzyszeń i towarzystw śpiewaczych, w Szamotułach - 2013,
 • Grand Prix na IV Przeglądzie Chórów w Galewie (woj. Wielkopolskie) - 2014.
Zespół Wokalny Cantus Delicium - Pyrzyce

dyrygent - Tomasz SzutkowskiWilliam Byrd (1543 - 1623) Ave verum
Antonio Lotti (1666 - 1740) Crucifixus
Kamil Szałata (ur. 1988) Tenebrae factae sunt
Diogo Dias Melgás (1638 - 1700) Salve ReginaZespół Wokalny "Cantus Delicium" zawiązał się w kwietniu 2009 r. Wcześniej większość z nas śpiewała w Zespole Wokalnym "Poetica", działającym w Pyrzyckim Domu Kultury. Od kilku lat spotykaliśmy się w mniejszej grupie, aby przygotowywać oprawę muzyczną liturgii Triduum Paschalnego w Parafii pw. św. Ottona w Pyrzycach. Po kilku takich okazjonalnych uroczystościach pojawił się pomysł, aby spotykać się regularnie i wspólnie pracować nad nowym repertuarem. Ze względu na to, że początkowo wykonywaliśmy głównie utwory w języku łacińskim, zdecydowaliśmy się przyjąć nazwę również o rodowodzie łacińskim: Cantus Delicium znaczy "łagodny, subtelny głos".

Działalność jakiejkolwiek grupy muzycznej bez instytucji patronującej jest bardzo trudne, dlatego też postanowiliśmy, że Zespół Wokalny "Cantus Delicium" od 1 lipca 2010 r. będzie formalnie pracował przy Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Ottona w Pyrzycach. Decyzję tę pozytywnie zaakceptował ówczesny ks. proboszcz Krzysztof Rytwiński TChr. Obecnie naszym mecenasem jest ks. proboszcz Zbigniew Rakiej TChr.

Idea stworzenia takiego właśnie zespołu jak "Cantus Delicium", w którym śpiewają wyłącznie młodzi ludzie, zrodziła się także z potrzeby zapewnienia właściwej oprawy muzycznej liturgii w kościele parafialnym pw. NMP Wniebowziętej w Pyrzycach. Zorganizowanie chóru parafialnego na optymalnym poziomie artystycznym okazało się niezwykle trudne. Kilkuosobowa grupa natomiast mogła z powodzeniem przygotować ambitny repertuar religijny.

Zespół wokalny "Cantus Delicium" postawił sobie za cel wykonywanie głównie utworów w języku łacińskim mniej znanych kompozytorów (m.in. W. Byrd, G. Stella). Drugim nurtem działalności jest śpiew cerkiewny oraz chorał gregoriański. Zespół nie stroni również od utworów rozrywkowych (m.in. przeboje The Beatles), bierze aktywny udział w koncertach organizowanych przez Pyrzycki Dom Kultury. Grupa stale uświetnia swoim śpiewem różnorodne imprezy okolicznościowe, współpracuje z Uniwersytetem Szczecińskim oraz instytucjami kulturalnymi regionu.

Niemalże od samego początku naszej działalności próbujemy swoich sił w regionalnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych festiwalach i konkursach chóralnych. Wszyscy jesteśmy amatorami, a muzyka jest dla nas wielką życiową pasją.

Dotychczasowy dorobek artystyczny Zespołu:

 • III miejsce w kategorii Zespoły Wokalne na XIII Łódzkim Festiwalu Chóralnym "Cantio Lodziensis", 2010,
 • I miejsce na XVI Zachodniopomorskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Goleniowie, 2010,
 • III miejsce w kategorii Zespoły Wokalne - dorośli na XVII Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie, 2011,
 • III miejsce na XVII Zachodniopomorskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Goleniowie, 2011,
 • Brązowy Dyplom 43. Ogólnopolskiego Turnieju Chórów "Legnica Cantat", 2012,
 • Brązowy Dyplom 47. Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Chóralnej w Międzyzdrojach, 2012,
 • I miejsce na XVIII Zachodniopomorskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Goleniowie, 2012,
 • Wyróżnienie na Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie, 2013,
 • Brązowy Dyplom VI Ogólnopolskiego Konkursu Pieśni Pasyjnej w Bydgoszczy, 2013,
 • Srebrny Dyplom XII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Chóralnej im. Feliksa Nowowiejskiego w Barczewie, 2013,
 • Brązowy Dyplom 48. Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Chóralnej w Międzyzdrojach - Konkurs "Musica Sacra", 2013,
 • Srebrny Dyplom 7. Rimini International Choral Competition Rimini (Włochy) - kategoria Sacred Music, 2013,
 • Brązowy Dyplom Freamunde International Choir Competition Freamunde (Portugalia) - kategoria Sacra - Coros Mistos, 2014.